09:00 - 24:00

תל אביב

אסקייפ רום תל אביב

כל מי שמעודכן בטרנדים המובילים בעולם הבילוי והפנאי בוודאי כבר מכיר והתנסה בחדרי בריחה הכובשים את ישראל בסערה. מדובר בחדרים המכונים גם אסקייפ רום, אשר כמו כל טרנד חדש ומוביל בארץ ממוקדים ברובם בתל אביב. כיום כבר קיים היצע של עשרות סוגי חדרים עם נושאים, עלילות ועיצובים שונים. יחד עם זאת, חשוב לדעת כי חדרי בריחה בתל אביב מוצעים על ידי מגוון חברות, ונבדלים אחד מהשני ברמתם, איכותם, מידת המושקעות ומקוריותם. כפועל יוצא מכך, למי שרוצה לזכות בחוויית משחק ברמה הגבוהה ביותר כדאי לבחור בחברות מומלצות כמו רשת בראינאיט.

חדרי בריחה בתל אביב

אסקייפ רום בתל אביב ייקח אתכם לחוויה מרתקת ובלתי נשכחת אשר תשאב אתכם למציאות אחרת ותדרוש מכם לחדד את מוחכם, להעלות את רמת ערנותכם למקסימום, להקשיב ולשתף פעולה עם עמיתיכם, ולעשות כל שביכולתם על מנת לנצח את הרעים, להציל את העולם ולצאת מהחדר בזמן. בין היתר, עם בראינאיט תוכלו לבחור באחד מחדרי הבריחה הבאים:

  • אימפריית הפשע- השנה היא 1928 והמקום הוא אטלנטיק סיטי שבארה”ב, מאורת הפושע נאקי תומפסון שמשמש כגזבר העיר ועומד מאחורי ארגוני פשע מקומיים רבים. המצב: חוקי המדינה אוסרים על שתיית אלכוהול וזאת כחלק ממאבק בפשע המאורגן ובמלחמות גנגסטרים. הבוס: אתם עובדים בשירותו של גנגסטר העל הנודע משיקגו אל קאפונה. המטרה: לעלות על מעילתו של נאקי בבוס שלכם ולהחזיר אותו לעניינים בעיר ההימורים מספר אחת בארה”ב, המהווה מקור נכבד להכנסותיו.
  • לכודים – השנה היא השנה הנוכחית, והמקום הוא העיירה שבה אתם מתגוררים. המצב: אתם והחברים שלכם יצאתם לבילוי מהנה רווי שתייה בפאב חדש, אשר נפתח בסמוך למרפאת השיניים של רופא בעל שם בינלאומי. הבעיה: שתיתם עד דלא ידע ואתם מתעוררים כשאתם לכודים וחייכם נמצאים בסכנה ממשית. כעת עליכם להתאושש כמה שיותר מהר ולהבין איך יוצאים ממלכודת אכזרית ולא צפויה זו.
  • בקרוב – תחנת חלל אלטאיר – אתם נכנסים לחדר שלוקח אתכם לעתיד הרחוק, לשנת 2083. למעשה, אתם כבר לא בכדור הארץ אלא בתחת החלל אלטאיר, הנקראת על שם הכוכב הסמוך אליה. המשימה שעומדת בפניכם הולכת להיות קשה, מאתגרת ובלתי צפויה בעליל.
  • בקרו- אלם סטריט – במיוחד עבור חובבי סרטי האימה הכנו חדר שייקח אתכם ישירות לרחוב אלם הנודע, לבית מספר 1428. כן, אתם עומדים להתמודד מול הסיוט הנורא מכל שנכנס לחלומותיכם ולמחשבותיכם, ומשבש את יכולתם לחשוב בהיגיון. הדרך היחידה לצאת מסיוט זה היא להתעלות מעל לפחדים וביחד עם חבריכם לפתור את המשימה שתוביל גם להצלת העיירה כולה.

הזמנת חדר בריחה בתל אביב

להזמנת חדר בריחה בתל אביב ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, התקשרו עוד היום אל רשת בראינאיט בטלפון 077-361-0000. פנו אלינו ושריינו את החדר והתאריך המתאימים לכם.