09:00 - 24:00
כללי המשחק


הכול נראה כאילו אתה נמצא בתוך משחק מחשב, אבל זהו חדר אמתי עם אתגרים אמתיים. מטרתכם היא להיחלץ מהחדר בו ננעל אותכם לצורכי המשחק. עליכם לפתור בחוכמה חידות, לחקור מטמונים, להשתמש בטיפים וברמזים שיהיו זמינים עבורכם בכל עת, על מנת למצוא את המפתחות, לפתוח את הדלת הנעולה ולמצוא את דרככם החוצה.

עומדות לרשותכם 60 דקות בלבד על מנת לעמוד במטרתכם אחת והיחידה – לצאת מהחדר. הדלתות תיפתחנה בכל מקרה עם תום הזמן, כך שתצטרכו לשוב למשחק ולאתגר את עצמיכם בפעם נוספת או להמשיך את חייכם עם תחושה קלה של חוסר שביעות רצון מאי הצלחתכם הקלה.

Brain-It היא אטרקציית בידור עבור קבוצות מ- 2 עד 4 משתתפים. משימות מסוימות מחייבות שיתוף פעולה בין חברי הקבוצה. לא נדרש ידע אקדמי קודם או כל כוח פיזי, אלא כוח חשיבה בלבד, תוך שימת דגש לפרטים קטנים, אשר בהחלט יהיו חשובים לצורך בעמידתכם במשימת יעד – מציאת דרך החוצה.

אל תדאגו מהבלגן שאתם עלולים לגרום במהלך המשחק – נסו באופן חופשי את רעיונותיכם ללא חשש! מפקחי המשחק (עובדי Brain-It) יחזירו את החדר למצבו המקורי אחרי יציאתכם הסופי מהחדר. יחד עם זאת, אל תגרמו לנזקי הציוד בלתי הפיכים. כשתגיעו למתחמנו, נבקשכם להשאיר מחוץ למשחק את חפציכם האישיים, כגון: טלפונים ניידים, טאבלטים, לפטופים, מברגות, מפתחות, סיכות, מספריים, פליירים ושאר מכשירים והתקנים אשר עלולים להפריע להתנהלותכם בחדר. אנא הימנעו משתיית אלכוהול או משימוש בסמים טרם הגעתכם למתחמנו. מפקחי המשחק מוסמכים לא אפשר השתתפותכם במשחק במקרה וכמות האלכוהול בגופיכם יעלה על 0.25 מג’ לליטר דם. כמו כן, לא יתאפשר זיכוי כספיכם.

הירשמו עכשיו ותאתגרו את עצמכם עם BRAINIT!

שימו לב – במידה ואדם סובל מקלסטרופוביה, אין מניעת השתתפות במשחק. החדרים מרווחים מספיק עם כמות מספקת של מיזוג אוויר ותאורה. כמו כן, החדרים מצוידים במצלמות ומיקרופונים, כך שמפעילי המשחק עומדים לרשותך בכל עת.