09:00 - 24:00
חדרי בריחה ישראל

הטרנד העולמי של חדרי בריחה, המכונים גם אסקייפ רום, הגיע גם לישראל והפך לטרנד מוביל ומבוקש בקרב רבים. הטרנד מציע לחובביו מגוון חדרי בריחה בישראל בנושאים ורמות שונות, המנוהלים ומתופעלים על ידי מספר חברות. אחת המובילות בתחום הינה ללא ספק רשת בראינאיט המציעה לקהל ללקוחותיה מגוון חדרי בריחה מושקעים, הן מבחינת עלילתם והן מבחינת עיצובם.

מהם חדרי בריחה?

אסקייפ רום ישראל הינם חדרים ממשיים המכניסים קבוצת אנשים למשך שעה למציאות מדומה, הדורשת מהם בפרק זמן זה לפתור תעלומה ולצאת בהצלחה מהחדר. פתרון התעלומה דורש עבודת צוות על מגוון חידות, טיפים ורמזים מאתגרים המוסתרים בחדר, ואשר יובילו לאיתור מפתחות שיאפשרו לפתוח את דלת החדר ולצאת החוצה. קבוצת האנשים בכל משימה יכולה להיות בין שניים לשישה, ובחדרים כפולים אף להגיע לצוות של תריסר. בטרם הכניסה לחדר תדרשו למסור חפצים אישיים כמו מכשירי סלולר, מפתחות, אולרים, סיכות וכלי עבודה שונים. המשימות עצמן אינן דורשת כוח פיזי או מיומנות כלשהי, אלא רק חשיבה בהירה ורחבת אופקים עם שימת לב לפרטים קטנים. בנוסף, במהלך השהות בחדר תוכלו לעשות שימוש בכל חפץ ואביזר הנמצא בו באופן חופשי, וזאת כמובן בלא שתסבו להם נזק בלתי הפיך. כמו כן, החדרים עצמם הינם מרווחים, ממוזגים ומאווררים, ומצוידים במיקרופונים ומצלמות שדרכם עובדי המקום זמינים לכל בקשה וצורך של משתתפי המשחק.

חדרי משחק מושקעים ומעוצבים

חשוב לדעת כי חדרי בריחה בישראל אינם עשויים מקשה אחת ומוצעים במגוון נושאים, רמות ואיכויות. לכן, על מנת לזכות בחוויית בריחה מוצלחת, מאתגרת ומהנה במיוחד חשוב לבחור בחדרים של חברה מוכרת ומומלצת. זה בדיוק מה שתמצאו בבראינאיט עם חדרים בשלל נושאים, החל ממשימת פיראטים לגילוי גופתו של קפטן ועד למשימת גיבור על בעיר העל זמנית גוטהאם. חשוב לציין כי כל חדר בריחה של בראינאיט נפתח לקהל הרחב כשהוא מעוצב ומאובזר בקפידה, ודורש לפתור מגוון חידות מקוריות ומאתגרות במיוחד.

הזמנת חדרי בריחה

להזמנת חדרי בריחה באתרים שונים בארץ צרו קשר עם רשת בראינאיט בטלפון 077-361-0000. פנו אלינו לבחירת החדר המתאים לכם ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא.