09:00 - 24:00
חדרי קווסט

מוכרים למשחקי קווסט? אוהבים לדמיין מציאויות אחרות שבהן אתם מנצחים את הרעים ומצילים את העולם? אז מהיום כבר לא חייבים לדמיין! עם רשת בראינאיט תוכלו ליהנות מחדרי הקווסט הטובים והאיכותיים ביותר בישראל שייקחו אתכם לקצה עם הרפתקאות מקוריות ומאתגרות, הדורשות עבודה קבוצתית וחשיבה יצירתית מחוץ לקופסה. החדרים מוצעים באתרים שונים ברחבי הארץ –  בתל אביב , נתניה, הרצליה וראשון לציון, כשלכל חדר יש נושא ועיצוב מקורי משלו ותעלומה שיש להצליח ולפתור תוך ששים דקות. לכן, בין אם אתם בוחרים בחדר אני אגדה, אימפריית פשע או גיבורים, צפויה לכם חוויית משחק ייחודית ומהנה שתיקח אתכם למציאות אחרת ותאפשר לכם להיות גיבורי השעה.

משחקי מחשב שיצאו מהעולם הווירטואלי

חדרי קווסט, הידועים גם בכינוי חדרי בריחה, מהווים חלק מטרנד בינלאומי השוטף את העולם בעשור האחרון. מקורו למעשה במשחקי קווסט ממוחשבים המוכרים והאהובים, כאשר המשתתפים נכנסים למתחם מציאות מדומה ונדרשים לפתור חידות ורמזים על מנת לצאת ממנו. המשחק הווירטואלי עבר בחדרים שלנו מהפך לעולם האמיתי, והוא ייקח אתכם ואתם חבריכם לחדר סגור ומעוצב ברוח העלילה המיוחדת. בתוך כך, הוא ידרוש מכם עם עבודת צוות וחשיבה מאומצת, כדי שתוכלו לצאת מהחדר בטרם תחלוף לה שעה.

עבודת צוות היא הדרך הלנצח

בעוד שברוב משחקי הקווסט הממוחשבים תצטרכו לעבור משימות ואתגרים שונים בכוחות עצמכם, בחדרי הבריחה שלנו המצב שונה לחלוטין. למעשה, כל הצלחת המשימה טמונה ביכולת שלכם לעבוד בצוות. יתרה מכך, חדרים אלו לא נועדו לשחקנים בודדים אלא רק לקבוצות המתחילות בשני משתתפים, מגיעות לחמישה או שישה משתתפים, ובחדרים כפולים אף לשניים עשר. קבוצת אנשים זו יכולה להיות בני משפחה, חברים טובים, בני כיתה או עמיתים לעבודה, שנכנסים וננעלים ביחד בחדר סגור לזמן מוקצב העומד לרוב על שעה עגולה. בפרק זמן זה עליהם לפתור ביחד משימות, חידות ורמזים שונים שיובילו לגילוי מפתחות, לפתרון המשימה ויציאה מוצלחת מהחדר בזמן. חשוב להבין כי היכולת לפתור את החידות האלו טמונה קודם כל בשיתופי פעולה ומחשבה בין כולם, ולכן ככול שיש יותר אנשים בחדר המשתפים פעולה כך גדל הסיכוי לפתרון נכון ומהיר של המשימה.

הזמנת חדר קווסט

להזמנת חדר קווסט במקום, בנושא ובמועד מבוקש, ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, צרו קשר עם רשת בראינאיט בטלפון 077-361-0000. אנו נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובקשה.