09:00 - 24:00
לברוח מהחדר

לאחרונה, חדרי בריחה הפכו לטרנד בילוי מוביל בישראל, המושך קהל ידע מגוון מכל הגילאים, המינים ושכבות האוכלוסייה. מדובר בחדרים מיוחדים ומושקעים כפי שאנו ברשת בראינאיט מציעים באתרים שונים ברחבי הארץ, לרבות בראשון לציון, תל אביב, הרצלייה ונתניה. חדרים אלו מספקים חלל אמיתי ומעוצב של מציאות מדומה הדורשת לעמוד במספר כללי משחק, שהעיקרי שבהם הוא לצאת מהחדר הנעול בטרם תחלוף שעה. לשם כך, יש לעמוד בדרישות המשימה ולפתור בעבודת צוות וסיעור מוחות מספר משימות, חידות ורמזים, המובילים לאיתור אמצעים ומפתחות שעימם ניתן לברוח מהחדר בזמן.

מקורם של חדרי בריחה

מקורם של חדרי בריחה, או בשמם הלועזי אסקייפ רום, הם משחקי מחשב של מציאות מדומה המכונים קווסטים. חדרי הבריחה האמיתיים הראשונים הוקמו לפני עשור בארה”ב בעמק הסיליקון על ידי קבוצה של מתכנתים, ושנה לאחר מכן הפכו ללהיט ביפן ובמדינות נוספות במזרח הרחוק. המשחקים שזכו להצלחה כבירה יובאו בשנים האחרונות למדינות המערב ומשם גם לישראל.

לצאת המחדר תוך ששים דקות

המטרה של משחקי בריחה היא לצאת מחדר נעול בטרם יסתיים הזמן, שעומד לרוב על שעה עגולה. הבריחה מהחדר עצמו מבוצעת בעבודת שצוות של שניים עד שישה אנשים, ובחדרים כפולים המספר יכול להגיע אף לשנים עשר משתתפים. עבודת הצוות דורשת לאתר ולפתור חידות, ולפענח קודים ורמזים שונים באמצעות חשיבה מאומצת מחוץ לקופסא, השמה דגש על חפצים, אבזרים ופרטים קטנים בחדר הנעול והמאובזר. גם נדרשים יכולת אנליטית, כושר הבחנה ביקורתית, גישה יצירתית ויכולות אסטרטגיות. יחד עם זאת, על מנת לסייע למתקשים עובדי המקום עוקבים אחר המתרחש בחדר ובמידת הצורך יספקו למשתתפי המשחק רמזים שייסעו בפיצוח התעלומה העומדת בפניהם.

מגוון נושאים ועלילות

חדרי הבריחה שאנו מספקים באתרים ובמקומות שונים בארץ מוצעים בשלל נושאים ועלילות מרתקות. מדובר בנושאים כדוגמת אני אגדה, אימפריית פשע, בריחת הפיראטים, לכודים, תחנת חלל ואלם סטריט. נושא הסיפור שנפרס בפני המשתתפים בתחילת המשחק מהווה מסגרת לעלילה המתרחשת בחדר, ולשם פתרונה נדרשים המשתתפים להתקדם במשחק על ידי פתרון מגוון חידות ורמזים מקוריים ומאתגרים. כך למשל, בחדר אני אגדה תיכנסו למציאות אפוקליפטית עם קבוצה קטנה של אנשים אשר שרדו וירוס קטלני, שהפך את מרבית האנושות לזומביטים. קבוצת האנשים נדרשת למצוא חוקר שנעלם ובידו התרופה היחידה כנגד הווירוס הקטלני.

הזמנת חדר בריחה

להזמנת חדר בריחה איכותי ומרתק, ולקבלת עוד פרטים ומידע בנושא, צרו קשר עוד היום עם רשת בראינאיט בטלפון 077-361-0000. פנו אלינו להזמנת חדר מועדף בתאריך המתאים לכם.