09:00 - 24:00

אסקייפ רום הרצליה

חדרי בריחה, המכונים גם חדרי מילוט או אסקייפ רום, כבר הגיעו לכל אזור המרכז ובכלל זאת גם להרצליה. תושבי העיר נהנים מחדרי איכות מקצועיים של הרשת המובילה בראינאיט, המפעילה חדרי בריחה גם בתל אביב, ראשון לציון ונתניה. החדרים יעניקו לכם ולחברים שלכם שעה מאתגרת וחווייתית במיוחד, שתדרוש מכם את מיטב שיתופי הפעולה ויכולות החשיבה, כי רק בעזרתם תוכלו לפענח את המשימה ולבצעה בהצלחה במסגרת הזמן הנתון.

משחקי קווסט מציאותיים

חדרי מילוט בהרצליה ובמקומות אחרים בארץ מבוססים על משחקי קווסט ממוחשבים, הלוקחים את משתתפיהם למציאות מדומה ודורשים לפתור תעלומה באמצעות גילוי ופענוח של חידות, רמזים ואוצרות. יחד עם זאת, שלא כמו משחקי הקווסט במחשב, המשחקים שלנו מתרחשים במציאות בחדרים סגורים המתוכננים ומעוצבים בקפידה בהתאם לעלילה מיוחדת. כמו כן, בעוד שמשחקי קווסט במחשב מבוצעים לרוב על ידי שחקן בודד, בחדרי בריחה מדובר בעבודת צוות של קבוצת אנשים. הקבוצה מונה בין שניים לשישה שחקנים אשר נדרשים לשתף פעולה באופן כמה שיותר מלא, על מנת שיצליחו לפתור את התעלומה העומדת בפניהם בזמן. אגב, כדי לפותרה אין צורך בכוח פיזי  או בכישורים וידע מקדים, אלא רק בחשיבה חדה ומקורית מחוץ לקופסא. בנוסף, ככול שתתבססו יותר על סיעור מוחות כך היכולת לפתור בהצלחה גדלה, ללא סיוע או עם סיוע מינימאלי של צוות המקום.

בריחתם של הפיראטים

יש לנו כמה חדרי בריחה בהרצליה ואחד המוצלחים והמומלצים שבהם הוא ללא ספק חדר הפיראטים שאנו מפעילים בעיר, בשילוב שחקן אמיתי שמלווה את המשתתפים לאורך כל המשימה. חדר זה ייקח אתכם למסע בזמן מאות שנים אחורנית אל המאה השבעה עשרה, או ליתר דיוק לשנה 1688אל המרחבים היפים והאקזוטיים של הים הקריבי. למרבה הצער, לא יהיה לכם פנאי ליהנות מנופי התכלת מכיוון שאתם נמצאים בעיצומה של משימה קריטית, ויש לכם שעה אחת לבצעה. למעשה, אתם מעורבים בפרשיית שודדי ים סבוכה שנועדה להציל את נשמת הקפטן שלכם מידי קפטן היריב והנורא ג’ונס, וזאת מבלי שנשמתכם תיגרר אף היא לגיהינום של נשמות אבודות. לשם כך, עליכם למצוא לא פחות מאשר את ליבו של הקפטן המת שלכם, הנמצא בתיבה בתאו של קפטן ג’ונס ששוכב מעולף משכרות במיטתו שבספינה. יש לכם שעה אחת למצוא את הלב ולצאת מהספינה מבלי שיגלו אתכם.

הזמנת חדר בריחה בהרצליה

להזמנת אסקייפ רום בהרצליה במועד מבוקש ולקבלת עוד מידע אודות חדרים אלו וכללי המשחק, צרו קשר עם רשת בראינאיט דרך האתר או התקשרו לטלפון 077-361-0000.

No products were found matching your selection.