09:00 - 24:00

נתניה

חדר בריחה נתניה

בזכות רשת בראינאיט המובילה והמתוקשרת לא צריך להרחיק עד תל אביב או לנסוע לחו”ל כדי ליהנות מחדר בריחה איכותי בסטנדרטים בינלאומיים. אצלנו תמצאו חדר בריחה בנתניה שהינו מושקע, מקורי ומקצועי, הן מבחינת תכניו והן מבחינת עיצובו. יש לציין כי חדר זה המכונה גם אסקייפ רום מוצע אף כחדר כפול עם מספר משתתפים המגיע לשניים עשר אנשים. אין ספק כי הוא יעניק לכם שעה מאתגרת במיוחד, במהלכה תדרשו לפתור חידות, לפענח רמזים ולאתר את המפתחות שיוציאו אתכם בזמן והצלחה מהחדר כשאתם בריאים ושלמים.

 

היתרונות שבהזמנת חדר כפול

אסקייפ רום בנתניה מוצע כחדר בודד של עד שישה שחקנים או כחדרים כפולים של עד שנים עשר שחקנים. מדובר בשני חדרים זהים לחלוטין אשר השימוש בהם כחדר כפול דורש לשריינם במועדים מקבילים. כך אפשר להגדיל את מספר המשתתפים במשחק ולהפכו לא רק למשימה מאתגרת של קבוצה, אלא גם למשחק תחרותי בין שתי קבוצות המנסות להגיע לתוצאה הטובה והמהירה ביותר. כפועל יוצא מכך, חדר זה אידיאלי לחברות וארגונים המחפשים פעילויות מגבשות לעובדיהם, המשלבות בתוכן אלמנטים של שיתופי פעולה, מוטיבציה ותחרותיות. בנוסף, זהו חדר זה מושלם לקבוצות גדולות ואירועים מיוחדים, בין אם בקרב קבוצות חברים או בני משפחה.

עלילה שתיקח אתכם לעולם מלא בגיבורים

חדר הדגל הכפול שלנו בנתניה ייקח אתכם לארה”ב, לעיר האגדתית גות’האם בה מתגוררים ופועלים גיבורי על רעים וטובים כאחד. בתקופה שאתם תגיעו לעיר הנבל הנודע ג’וקר וכנופייתו ביצעו שוד נועז של חפצי אמונות יקרי ערך ועוד כסף, זהב ורכוש רב. על מנת להציל את תושבי העיר ולהשיב את רכושם האבוד תדרשו לגלות את כוחות העל שלכם, לחדור למקום השמור והמסוכן ביותר בעיר לחדר הכספת של ג’וקר, להשיב לתושבי העיר כמה שיותר מרכושם הגנוב, ולזכותך בתהילת עולם.

הזמנת חדר בריחה בנתניה

להזמנת אסקייפ רום בנתניה עבורכם, כמתנה לחברים או לעובדים שלכם, בצעו את ההרשמה וההזמנה ישירות דרך האתר שלנו. כמו כן, לקבלת עוד מידע ופרטים בנושא צרו קשר עם רשת בראינאיט דרך האתר, או התקשרו לטלפון 077-361-0000.