09:00 - 24:00

ראשון לציון

חדר בריחה בראשון לציון

אם אתם מחפשים חדר בריחה בראשון לציון איכותי ומומלץ, כדאי שתכירו את מה שיש לרשת בראינאיט להציע. הרשת מתמחה בתכנון, בניית והפעלת חדרי בריחה באתרים שונים ברחבי הארץ, כולם בסטנדרטים בינלאומיים. החדרים ייקחו אתכם לחוויה אינטלקטואלית מאתגרת ומהנה, בה תדרשו בפרק זמן מוקצב ובעזרת חבריכם לפתור תעלומה ולצאת בהצלחה מהחדר.

המטרה” לברוח בזמן מהחדר

דמיינו לעצמכם שאתם והחברים שלכם כלואים בחדר סגור, ממנו אתם נדרשים לצאת בזמן ובטרם גורלכם ייחרץ לרעה. ואם לא די בכך, לפני יציאתכם מהחדר אתם נדרשים לבצע משימה גורלית שתקבע את גורלם של אנשים רבים אחרים. נשמע לא פשוט? כמעט בלתי אפשרי? אל תמעיטו בערככם! בעזרת שיתוף פעולה עם חבריכם וחשיבה רחבה וחדה מחוץ לקופסא, תגלו כוחות ויכולות שלא האמנתם שקיימים בכם.

חדרי בריחה בראשון לציון

בזכות הביקוש הרב אחר חדרי בריחה בראשון לציון, מלבד החדרים שכבר קיימים אנו מתעתדים לפתוח בקרוב חדרים נוספים הכוללים בין היתר את האפשרויות הבאות:

  • אני אגדה – השנה היא 2009, המקום העיר ניו יורק. אתם חלק מקבוצה קטנה של אנשים אשר שרדו שואה ביולוגית של וירוס קטלני במיוחד אשר הפך את מרבית האנושות לזומבים. הסיבה שהגעתם לעיר ניו יורק היא תשדיר שנקלט במכשור שלכם מאת ד”ר נביל, שטען לפיתוח תרופה. למרבה הצער, לפני מספר שבועות אבדו עקבותיו של המדען ואתם נשלחתם למשימה מיוחדת למצוא את המעבדה שלו, להבין מה עלה בגורלו, ובתקווה למצוא את התרופה המדוברת שתציל את שארית האנושות.
  • חדרו של הקוסם – אוהבים קסמים ואשליות? בקרוב תוכלו להיכנס לחדרו המופרך של קוסם נודע, לעולם של קסמים ולמשימות אשלייתיות שידרשו מכם את מיטב יכולת הריכוז על מנת להבדיל בין מציאות לדמיון.
  • מנוסטרופוליס – אם כל מה שקשור למפלצות גורם לשערותיכם לסמור, הגעתם לחדר הנכון. בקרוב נפתח בראשון חדר מפלצתי ומאתגר במיוחד.

הזמנת חדר בריחה בראשון

להזמנת חדר בריחה בראשון לציון, בין עבורכם או כמתנה לחברים או עובדים, הירשמו באתר המתקדם שלנו או צרו קשר עם רשת בראינאיט בטלפון 077-361-0000. פנו אלינו עוד היום וקבלו פרטים ומידע בנושא.