09:00 - 24:00
חדרי בריחה – המציאות של המציאות המדומה

מחפשים איך לחגוג יום הולדת מטורף? רוצים לצ’פר את העובדים בבילוי מדהים? אם כבר מיציתם את הרביצה מול הטלוויזיה או יציאה שגרתית לפאב ואתם מחפשים בילוי בלתי נשכח, חדר בריחה הוא הדבר הבא עבורכם.
בשנים האחרונות הישראלים התאהבו בטרנד חדרי הבריחה, בילוי מהנה ומאתגר שהולך ותופס תאוצה ברחבי העולם. אם פעם היה נהוג להיכנס לעולם וירטואלי במחשב כדי לפתור תעלומות, להגיע לעולמות מדהימים ולצאת למסע מרתק, הרי שהיום אפשר לחוות זאת במציאות. חדרי הבריחה הם המציאות של המציאות המדומה, והם הטרנד הלוהט של ימי הולדת, ימי כיף לעובדים, מסיבות רווקים ועוד.

מה זה חדר בריחה?

בחדר בריחה עוברים הרפתקה מקסימה ומהנה שבמהלכה עליכם לפתור חידות ותעלומות כדי לצאת מהחדר. המקור של חדרי הבריחה הוא במשחק מחשב שבו היה צריך להשתמש ברמזים שונים ולפתור חידות כדי להתקדם לשלב הבא ולצאת מהחדר הווירטואלי. אפשרויות עיצוב מתקדמות ופתרונות טכנולוגיים אפשרו להעתיק את העולם הווירטואלי אל העולם האמיתי. השילוב המתקדם בין המציאות המדומה לבין עיצוב חדשני מאפשר להעתיק את משחק המחשב לחדר של ממש.

חדרי הבריחה מעוצבים בסגנונות רבים בהתאם לסיפור המגולם בהם, החל מחדר בריחה בסגנון חייזרי ועד לחדר בריחה המעוצב בסגנון טרמינל בינלאומי, שוד בנקים, תעלומה בלשית, בית סוהר ועוד. בכל אחד מהאביזרים בחדר יכול להיות טמון הרמז שיוביל אתכם החוצה וכל שעליכם לעשות הוא לפקוח את העיניים, לחדד את המחשבה ו… להתחיל את ההרפתקה המלהיבה. עליכם להבחין בפרטים הקטנים, לפצח צפנים מסובכים, לפתור חידות מורכבות ולהשלים ביחד את הפאזל המאתגר שלפניכם.

למי מתאים חדר בריחה?

לכל מי שאוהב הרפתקאות, לפתור חידות ולהפעיל את ההיגיון. חדרי הבריחה דורשים עבודת צוות מאומצת והם דרך נפלאה לגבש עובדים ולבנות יחסי אמון בין חברי קבוצה. מסלול הבריחה נבנה באמצעות עבודת פענוח רמזים מאומצת ורק באמצעות שיתוף פעולה קבוצתי אפשר לפתור את החידות ולצאת מהחדר.

החדרים מיועדים למגוון רחב של מבקרים והם נעים בדרגות קושי שונות, החל מחדרים המתאימים לנוער ועד לחדרים לאנשים בעלי ניסיון בתחום, המחפשים אתגר וצפנים מסובכים. חדרי בריחה הם דרך מקורית וכיפית לחגוג בר/בת מצווה לילדים, יום גיבוש לעובדים, לציין ימי נישואין בדרך מדליקה ועוד. התפאורה והעזרים הוויזואליים מכניסים את המבקרים לאווירה המתאימה ורמת האדרנלין עולה ככל שהמשחק מתקדם. החוויה של המשתתפים בהרפתקה היא אדירה ואנשים מתמכרים והופכים את הביקור בחדרי הבריחה לתחביב מהנה וקבוע.

כיצד אפשר להזמין חדר בריחה

פשוט מאוד להזמין ביקור בחדר בריחה. נכנסים לאתר ומזמינים את החדר המבוקש, את מספר המבקרים, את התאריך ושעה המדויקים. חדרי המשחק שלנו מיועדים ל-2-6 מבקרים, וככל שמספר המבקרים עולה, המחיר יורד. לדוגמה:

כמות מבקרים מחיר לאדם סה”כ
2 מבקרים 120 ₪ 240 ₪
3 מבקרים 100 ₪ 300 ₪
4 מבקרים 90 ₪ 360 ₪
5 מבקרים 80 ₪ 400 ₪
6 מבקרים 80 ₪ 480 ₪

אם התאריך והשעה שבה אתם מעוניינים תפוסים, באפשרותכם להירשם לרשימת המתנה ואנו נעדכן אתכם אם החדר התפנה במועד המבוקש.

נרשמים…. וההרפתקה מתחילה

כאשר אתם מגיעים למתחם, אתם נכנסים לחדר והוא ננעל אחריכם. המטרה היא לחפש טיפים ורמזים, לפתור חידות, לחפש מטמונים חבויים ולפצח תעלומות היגיון, כל זאת כדי לצאת מהחדר בתוך שעה אחת. העבודה בחדר היא מסע קסום בתוך אתגר מלהיב, ועליכם לחדד את כל החושים כדי להצליח לצאת ממנו. עליכם להבחין בפרטים הקטנים, להבין את המטלות העומדות בפניכם ולחפש רמזים וצפנים בריהוט מסביב ובעזרים הווירטואליים הנמצאים בחדר.

עבודת צוות מאומצת היא המפתח לצאת מהחדר, ומשום כך חדרי בריחה הם הטרנד הלוהט של ימי גיבוש לעובדים. נוסף על חוויה מעשירה ובלתי נשכחת, העובדים מוצאים דרכים מקוריות לעבוד ביחד, מגבשים דפוסי פעולה משותפת ואלה נשארים איתם גם אחרי שהיום המסעיר הזה הסתיים.

למה אתם מחכים? היכנסו עוד היום לאתר שלנו והזמינו חדר בריחה במועד הנוח לכם. החוויה מתאימה לכולם: יום נישואין מדליק כהפתעה לבן/בת הזוג, מסיבת רווקים מלהיבה, ימי גיבוש לעובדים, בר/בת מצווה בלתי נשכחים, ימי הולדת כיפיים לחברים ועוד. כולם יכולים להגיע אלינו וליהנות במציאות של המציאות המדומה, בחדרי בריחה מושקעים עד לפרט האחרון.